Wakacje singli


Obserwujący wszystkie istniejące media single mogą się poczuć albo szczęśliwi, że nie są zdradzani przez swoją drugą połówkę, albo zdołowani, że jej w ogóle nie mają. W tym drugim przypadku najczęściej singlom jest ciężko w okresie świąt, w szczególności w Dniu Zakochanych. Jednym życie singla mocno doskwiera, a inni wręcz cieszą się z nieskrępowanej wolności. Ma więc ono zarówno wady, jak i zalety. Doskwierać singlom mogą samotne wyjazdy wakacyjne, ale to też zależy od tego jak sami ze sobą się oni czują, źle czy dobrze. Istnieje zawsze ryzyko, że oprócz nudy mogą poczuć dotkliwą samotność. Są na szczęście na świecie miejsca, w których takich negatywów odczuć się nie da.

Singielka

Kac Vegas!

To pełne rozrywki amerykańskie miasto wzniesiono właśnie dla niej. Oprócz oferujących najróżniejsze gry kasyn, w których niejeden stracił swój cały majątek życia, odnajdziemy tu miejsca, w których imprezy nigdy się nie kończą. Jeśli mamy imprezową dusze to Las Vegas jest stworzone właśnie dla nas! To miasto nigdy nie zasypia, a upływający czas nie ma w nim żadnego znaczenia. Jak się tam dostać? Wciąż Polacy potrzebują przy wjeździe do Stanów Zjednoczonych wizy. Wyjazd do niej, a tym bardziej do Las Vegas wymaga sporych nakładów finansowych. Około 5 km od miasta położony jest jeden z największych portów lotniczych tego kraju. Z Polski niestety nią lądują na nim samoloty. Planując odwiedzenie Las Vegas z pewnością odbędziemy przelot z przesiadką.

Czerwone latarnie

Z takiej dzielnicy znany jest Amsterdam, a jej bywalcami są nie tylko single. Miasto słynie z liberalnego podejścia do wszelkich form rozrywek, a dodatkowym atutem stolicy Holandii jest bliskość od nas. Wyjazd do niej nie wymaga już takich wkładów finansowych, jak wyprawa do Ameryki. Poza tym na lotnisku w Amsterdamie lądują odbywające bezpośrednie loty z Gdańska, Krakowa i Warszawy, linie lotnicze KLM, LOT i EuroLOT. Dla wielu celem wyjazdu do Amsterdamu jest dostęp do marihuany. Prawo holenderskie dla obcokrajowców w temacie dostępu do niej trochę się zmieniło, jednak wciąż jej zwolennicy przyjeżdżając tu dla niej, spełnią swoje założenia.

W kraju koniczyny

Jest ona symbolem Irlandczyków, a dlaczego? Na jej podstawie, Święty Patryk, wytłumaczył Celtom istnienie Ducha Świętego – trzy liście to trzy osoby boskie. Mimo, że pogoda tego kraju może odstraszać, warto singlowi odwiedzić uznawany za miasto młodych, Dublin. Stolica Irlandii przyciąga imprezowiczów, miłośników piwa, którego są tu różnorodne gatunki. Tu żaden singiel się samotnie nie poczuje. Wypełnieniem panującej w Dublinie atmosfery jest tamtejsza folkowa muzyka. Na stołecznym lotnisku Irlandii lądują wylatujące z portów lotniczych w Bydgoszczy, Katowic, Krakowa, Łodzi, Poznania, Rzeszowa, Szczecina i Wrocławia tanie linie lotnicze Ryanair, a z Warszawy do Dublina kursuje inny irlandzki przewoźnik, Aer Lingus.

, , ,

Comments are closed.


Fatal error: Call to undefined function is_sidebar_active() in /home/poland/domains/tanie--loty.com.pl/public_html/wp-content/themes/fusion/footer.php on line 16