Wczasy w Tajlandii – tanie loty z Warszawy


PhuketPhuket to największa wyspa w Tajlandii. Wyspa posiada bardzo ciekawe ukształtowanie, gdyż większość terytorium jest górzysta, pokryta lasami. Z kolei na zachodzie wyspy możmy podziwiać piaszczyste plaże. Przez ponad 400 lat wyspa żyła z wydobywania cyny. Obecnie słynie z plantacji kauczukowca, a bardzo ważną gałęzią gospodarki jest także turystyka. Wybrzeże wyspy zostało częściowo zniszczone przez tsunami. Wyspa posiada swój własny port lotniczy, który co roku obsługuje ponad trzy miliony pasażerów. Pfuket jest nazwana wyspą marzeń, szczególnie przez przepiękne rafy koralowe.

Phuket- wyspa u wybrzeży Morza Andameńskiego

Przepiękna wyspa zlokalizowana jest wśród innych wysp Morza Andameńskiego. Na wyspie możemy znależc bardzo bujną roslinność. Phuket to wyspa na której panuje wieczne lato, przez cały rok temperatura nie spada poniżej 30 stopni. Najabardziej turystycznym miejscem są okolice plaży Patong. Każdy turysta spędzając tutaj wczasy musi obowiązkowo zwiedzić wyspę specjalna, tajską łodzią. Ogromne, nadmorskie skały a także wiele bezludnych miejsc sprawia, że jest to jedno z najczęściej odwiedzanych miejsc świata. Na wyspie można także zwiedzić ogród motyli.

PhuketBilety lotnicze na wyspę Phuket

Na wyspę Phuket możemy polecieć już z portu lotniczego w Warszawie. Pasażerowie mogą skorzystać z przelotów czarterowych za 1599 złotych. W podobnej cenie można kupić także bilety lotnicze do Bangkoku. Tajlandia staje się coraz bardziej popularnym krajem, do którego latamy chętnie na wczasy także z Polski. Wielu turystów interesuje specyficzna kultura i obyczaje tego miejsca. Nie tylko z Polski możemy liczyć na korzystne połączenia. Wielu Norwegów lata do Tajlandii, dlatego Norwegian postanowił otworzyć korzystne połączenie do Bangkoku. Norwegian to tania linia lotnicza, jednak bardzo wyróżniana między innymi przewoźnikami typu low cost. Głównie jest ceniona za ekologię i ekonomie. W swojej flocie korzysta z maszyn, które są spalają mniej paliwa, a tym samym w mniejszym stopniu zanieczyszczają środowisko.

  1. No comments yet.
(will not be published)
CommentLuv badge


Fatal error: Call to undefined function is_sidebar_active() in /home/poland/domains/tanie--loty.com.pl/public_html/wp-content/themes/fusion/footer.php on line 16